Kategorie
Ile kosztuje subskrypcja Netflix w 2023 roku? Netflix cena sprawdź!

Biorąc pod uwagę serwis Netflix w 2023: Sprawdź miesięczny i roczny cennik - Netflix Cena w Polsce? Sprawdź cennik miesięczny i roczny tanich kont platformy streamingowej.

Netflix w Polsce - Co oferuje abonament?

Netflix to globalny gigant wśród platform streamingowych, dlatego bez wątpienia zrewolucjonizował sposób, w jaki konsumujemy treści multimedialne. Serwis od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku usług streamingowych, ponieważ oferuje zarówno wysokiej jakości oferowanych produkcji, jak i szerokiej dostępności na różnych urządzeniach. W Polsce Netflix jest niezwykle popularny, bo oferując dostęp do ogromnej gamy filmów, seriali, dokumentów i animacji dla dzieci, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników trafia w sedno.

Jakie są ceny Netfliksa w naszym kraju? Ile kosztuje abonament Netflix?

Ceny subskrypcji Netflixa w Polsce różnią się w zależności od wybranego pakietu. Pierwszym z nich jest plan podstawowy, ale najtańszy z dostępnych, który oferuje dostęp do serwisu na jednym urządzeniu za 34 zł na miesiąc. Ten plan daje możliwość korzystania z całego bogatego katalogu Netflixa, lecz ogranicza jakość obrazu do standardu HD.

Dla użytkowników, którym zależy na lepszej jakości obrazu i możliwości korzystania z serwisu na większej liczbie urządzeń, dostępny jest plan standardowy. Za 43 zł miesięcznie, użytkownik może korzystać z Netflixa na dwóch urządzeniach jednocześnie, oraz cieszyć się dostępem do treści w jakości Full HD.

Dla najbardziej wymagających, dostępny jest pakiet premium. Kosztuje on 60 zł na miesiąc, lecz umożliwia korzystanie z serwisu na czterech urządzeniach jednocześnie oraz oferuje dostęp do treści w najwyższej jakości Ultra HD.

Netflix na miesiąc i rok – jakie są koszty?

Chociaż na pierwszy rzut oka cena subskrypcji Netflixa. Może wydawać się dość wysoka, warto przeliczyć ją na poszczególne miesiące. W skali roku koszt Netflixa może wynosić od 408 zł do aż 720 zł. Oczywiście w zależności od wybranego planu. To inwestycja, która zwraca się w postaci dostępu do szerokiej gamy treści, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie. Dla porównania; kupując w sklepie z kontami Premium – kontonet koszt wynosi około 240 zł rocznie!

Netflix w 2023 roku - jakie zmiany w kosztach pakietu?

Netflix co roku aktualizuje swoje ceny i oferty, aby dostosować się do zmieniającego się rynku i oczekiwań użytkowników. Choć dokładne ceny na 2023 rok nie są jeszcze znane, możemy przewidywać, że będą one na podobnym poziomie co w poprzednich latach. A wartość dostarczanych treści pozostanie na niezmiennie wysokim poziomie.

Darmowy miesiąc; czy mogę otrzymać darmowy pakiet Netflix i oglądać filmy i seriale w 2023 roku bez opłat ?

Już od dawna serwis nie oferuje bezpłatnego okresu testowego. Miesięcznego abonamentu dla nowych użytkowników bez opłat. Pakiet podstawowy, ale tylko w jakości HD, z wieloma ograniczeniami to kosztuje 29 zł. Podwyżka ceny Netflix ma duży wpływ na odejście klientów do konkurencji. Co zrobić, aby nie przepłacać i pozostać w platformie Netflix zadowolonym? Dowiesz się w dalszej części artykułu! Jak kupić Netflix w najwyższej możliwej jakości poniżej ceny planu Standard. Jeśli nie wiesz, co warto obejrzeć na tym serwisie przejdź do FILMWEBU, lub sprawdź na naszym blogu, ponieważ znajdziesz tam dużo ciekawych treści.

Jak płacić mniej za VOD? Alternatywa: tańszy Netflix i dostępne pakiety

Jednym z najprostszych sposobów na zaoszczędzenie na subskrypcji Netflix jest podzielenie się kontem z innymi. Netflix oferuje możliwość korzystania z serwisu na kilku urządzeniach jednocześnie. Sprawia to, że jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin i grup przyjaciół.

Jednak zanim zdecydujesz się na współdzielenie konta, warto zwrócić uwagę, że w sieci mogą być dostępne pakiety Netflix w mocno konurencyjnej cenie. Czy d da się oglądać ulubione filmy i seriale za niewielką część pierwotnej ceny Netflix w 2023 roku? W dalszej części artykułu udzielimy odpowiedzi…

Subskrypcja Netflix w sklepie z kontami Premium Kontonet.pl

Jeżeli szukasz jeszcze większych oszczędności, z pomocą przychodzi sklep Kontonet. Jest to serwis, który umożliwia wykupienie dostępu do konta premium na Netflix za ułamek regularnej ceny. Kontonet działa legalnie i bezpiecznie, dając ci dostęp do tych samych treści, które dostępne są na stronie Netflixa, ale po znacznie niższej cenie. Dodatkowo udziela Ci pełnej gwarancji i wsparcia; sprawdź dostępne pakiety Netflix.

Współdzielenie konta - jak to działa i jak kupić?

W Kontonet jest możliwość wykupienia dostępu do konta. Dzięki temu koszt subskrypcji jest znacznie niższy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości współdzielenia konta z rodzeństwem lub współlokatorami, ale chciałyby zaoszczędzić na subskrypcji Netflix.

Ile zaoszczędzę kupując pakiety Netflix w serwisie KONTONET? Cennik, miesięczna i roczna opłata.

Nie lubisz kompromisów i interesująca Cię filmy w jakości 4k? Nie idziesz na kompromis i zależy Ci na najlepszej jakości, więc przeczytaj ten artykuł do końca. Zadajesz sobie pytanie, ile kosztuje Netflix w 2023 roku? Na dzień dzisiejszy Plan Premium to wydatek 60 zł miesięcznie dla jednego gospodarstwa domowego. Korzystając z oferty sklepu z kontami Kontonet.pl otrzymujesz dostęp do jednego konta, oczywiście w jakości 4K UHD za około 30-35% tej kwoty. Co za tym idzie? Możliwość oglądania filmów i seriali za około 20 złotych na miesiąc. Czy to możliwe? Jeśli masz wątpliwości przejdź do naszej oferty konta Netflix 30 dni i przekonaj się na własnej skórze. 

Podsumowanie: Jak wykupić Netflix w Polsce i nie przepłacić?

Netflix oferuje bogaty katalog filmów i seriali, które można oglądać na różnych urządzeniach, w różnych jakościach obrazu. Wartość, jaką dostajesz za swoją subskrypcję, sprawia, że jest to inwestycja, która się opłaca. A dzięki Kontonet, cieszenie się dostępem do Netflixa może być jeszcze tańsze. Więc jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem subskrypcji, teraz jest doskonały moment, aby to zrobić! 

Shopping Cart