Kategorie

TOP 10 seriali – czyli co musisz obejrzeć w serwisie NETFLIX

Co warto obejrzeć w Netflix

Krótka legenda bloga

Kliknij w ikonkę, aby odtworzyć zwiastun serialu

Zwiastun

Ocena serwisu Filmweb

8.7

Ocena serwisu IMDb

7.9

Historia umierającego na raka Walter White’a jest obowiązkową pozycją każdego z fanów dobrego kina. Czy cel uświęca środki? Rozpowszechnianie narkotyków, zabójstwa i wiele więcej… Oglądając ten serial dowiesz się, czym kierował się Heisenberg podczas swojej przestępczej drogi – czy rozpoczęcie produkcji metamfetaminy, w celu zabezpieczenia własnej rodziny zostanie w Twoich oczach usprawiedliwione? Przekonaj się sam – Kup NETFLIX i oglądaj bez ograniczeń na każdym urządzeniu.

Breaking Bad

Serial opowiada o napadzie na hiszpańska mennicę. Za sterami przedsięwzięcia stoi człowiek o pseudonimie Profesor, który kieruje całą akcją z ukrycia. Czy zabarykadowanie się w jednym z najbardziej strzeżonych miejsc w Hiszpanii przyniesie zamierzony efekt i zamaskowani przestępcy wyjdą z tego cało? Poznaj Historię Tokio, Moskwy, Nairobi, Rio, Berlina, Lizbony, Denver, Sztokholm, Helsinek, Palermo, Oslo i wielu innych… Nazwa którego miasta przypadnie Ci do gustu? Poznaj bohaterów jednego z najlepszych seriali wyprodukowanych przez Netflix i zdecyduj, kto jest Twoim ulubieńcem. Serial w pełni dostępny w platformie VOD – Netflix – w cenie 19.90zł miesięcznie.

Dom z papieru

Dwóch agentów DEA (ang. Drug Enforcement Administration – rządowej agencji antynarkotykowej) przybyło do Kolumbii, aby rozprawić się z działalnością barona narkotykowego, określanego mianem “króla kokainy”. Przemyt białego proszku z Kolumbii do USA sprawił, że Pablo Escobar stał się jedym z najbogatszych ludzi na świecie. Dwa pierwsze sezony serialu opowiadają o kartelu z Medellin. Trzeci skupia się na latach “świetności” braci Gilberto Rodrígueza,  Miguelea Rodrígueza Orejuela, José Santacruz Londoño i Helmera “Pacho” Herrery oraz upadku kartelu z Cali. 

W 2018 roku powstały nowe – kolejne sezony, rozgrywają się w Meksyku w latach 80. ubiegłego wieku. Oglądając poznasz dramatyczne losy Agenta DEA – Kiko Camareny oraz kulisy wojny narkotykowej – narodziny kartelu z Guadalajary.

Narcos

Wybierając ten serial przeniesiesz się do Anglii w okres międzywojnia. Przez długi czas będą Ci towarzyszyć drogie, szykowne garnitury, żyletki ukryte w kaszkietach bohaterów i nielegalne zakłady bukmacherskie – o tym opowiada jeden z najlepszych seriali gangsterskich ostatnich lat. Główny bohater – Tommy Shelby wraz z braćmi – Arturem, Finem, Johnem i ciotką Polly kierują tytułowym gangiem – Peaky Blinders. Cygański świat w serialu jest brutalny, brudny, pełen przemocy, i gwałtu. Producent zadbał o najwyższy możliwy poziom scenografii i dźwięku, co w połączeniu ze świetną grą aktorów oraz klimatem, który czuć w powietrzu daje świetną i kolejną obowiązkową pozycję każdego kinomaniaka. Obejrzyj już teraz cały serial w serwisie NETFLIX – w cenie 19,90zł miesięcznie.

Peaky Blinders

Historia bezwzględnego kongresmena Francisa Underwood’a (Kevin Spacey) opowiada o zemście na prezydencie, gdzie główny bohater zostaje pozbawiony z obiecanego mu stanowiska Sekretarza Stanu. Underwood uważany za makiawelistę, zdolnego do wszelkich manipulacji, intryg, a ostatecznie nawet podejrzewany o morderstwo na tle politycznym. Frank może być uznany nawet za psychopatę szykującego spisek na obalenie nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. On i jego żona nie cofną się przed niczym, aby zdobyć wszystko na czym im zależy. Rządza zwycięstwa jest kluczem jego bezwzględnej gry politycznej. Dramat polityczny w świetle reżyserii Jamesa Foleya ukazuje chciwość tego świata, seks czy korupcję. Serial zakończył się na 6 odcinkach w 2018 roku. Można nadmienić, że wielkim fanem serialu był były prezydent Barack Obama.

House of Cards

Fabuła serialu jest osadzona w latach 80tych w USA w stanie Indiana. Podczas powrotu do domu Will Byers znika co jest tylko początkiem serii dziwnych i paranormalnych wydarzeń. Jego przyjaciele i rodzina próbują go odnaleźć i jednocześnie odkryć jakie tajemnice skrywa senne prowincjonalne miasteczko. Serial nawiązuje do popkultury lat 80tych a także twórczości takich autorów jak Stephen King, Steven Spielberg czy Ridley Scott.

Stranger Things

Netflix konto 30 dni

19.90zł

Gwarancja 30 dni

Dane w postaci loginu i hasła

Konto opłacone

Wysyłka w 30 sekund

Serial jest opartą na powieści Waltera Tevisa historią opowiadająca o niezwykle uzdolnionej dziewczynie. Beth Harmon spędziła dużą część swojego życia w sierocińcu, gdzie zainspirowała się pewną osobą – która odkryła jej talent do szachów.

GAMBIT KRÓLOWEJ

Shopping Cart